Mietek Szcześniak fot. Mateusz Ryman

12 maja 2013 roku o godzinie 20:00 Mietek Szcześniak i Atom String Quartet wystąpią w projekcie „On the bridge” na scenie poznańskiego Klubu Blue Note.

Good Taste Production zaprasza na koncert Mietka Szcześniaka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Wokalista wystąpi w niecodziennym połączeniu z docenianym przez publiczość i krytykę kwartetem Atom String Quartet. Wieczór wypełnią bardziej i mniej znane, oraz zupełnie nowe utwory wokalisty w aranżacjach samego Krzysztofa Herdzina.

„On the brigde” to projekt powstały z inicjatywy instrumentalistów z Meccorre String Quartet, którzy poszukując wzajemnych inspiracji stworzyli idee połączenia dwóch nurtów do niedawna wyraźnie rozdzielanych, wręcz przeciwstawianych sobie: klasyki i jazzu. Podczas poznańskiego koncertu na scenie Klubu Blue Note wystąpią wyjątkowo muzycy z Atom String Quartet, pierwszego polskiego kwartetu smyczkowego, który odważa się na improwizacje na scenie.

Mietek Szcześniak wraz z kwartetem smyczkowym w prezentowanych kompozycjach stworzy wyszukany klimat oscylujący pomiędzy delikatną i subtelną muzyką jazzową, a wykwintnymi dźwiękami muzyki klasycznej.

Bilety:
50 / 70 zł – miejsca siedzące
35 / 50 zł – miejsca stojące 
(przedsprzedaż do 5.05.2013r./ od 6.05.2013r.)

Bilety dostępne w: CIM, www.bilety24.pl, RockLongLuck oraz Klubie Blue Note