Nowakowski w Studio im. Lutosławskiegoinf./fot. nadesłane

Koncert Marcina Nowakowskiego w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Nu Music i Agencja Muzyczna Polskiego Radia zapraszają na niepowtarzalny, akustyczny koncert saksofonisty Marcina Nowakowskiego, który odbędzie się w sobotę 13 kwietnia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. Koncert zostanie zarejestrowany i wydany na płycie „LIVE“. Tego dnia saksofonista odbierze również platynowe płyty ZPAV za albumy „Shine” i „Better Days”. Podczas koncertu Marcinowi Nowakowskiemu towarzyszyć będzie większy niż zwykle zespół muzyków. Gośćmi specjalnymi będą dyrygent Adam Sztaba oraz amerykański basista – Roberto Vally.

Na scenie pojawią się również: Michał Dąbrówka, Wojtek Olszak, Damian Kurasz, Kasia Dereń, Piotr Tazbir i Maciek Starnawski. Płyta „Shine“, która w 2013 roku okryła się platyną powstawała w Los Angeles. Tworzyli ją dwaj uznani producenci muzyczni: dwukrotny laureat prestiżowej nagrody Grammy, gitarzysta Paul Brown oraz światowej sławy pianista Jeff Lorber.

Podczas kwietniowego koncertu można będzie usłyszeć w nowych aranżacjach zarówno piosenki z płyty „Shine” jak i ulubione przez słuchaczy utwory z płyt „Better Days“ i „Smooth Night“.

Bilety do kupienia na: www.sklep.polskieradio.pl
65 zł* – przedsprzedaż
75 zł* – na tydzień przed koncertem
*Osoby, które kupią bilet na koncert w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego będą mogły przeczytać o sobie w książeczce powstającej tego dnia płyty „LIVE”. Wystarczy do 13.04.2013 wpisać swoje imię, nazwisko lub pseudonim na specjalną listę aby zostanć wymienionym na płycie jako PUBLICZNOŚĆ.

Sobota, 13.04.2013 godz. 19.00
Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego ul.Modzelewskiego 59, Warszawa, więcej informacji:  julita.gorska@polskieradio.pl lub pod nr. tel. 0-22 645-91-21