Autosave-File vom d-lab2/3 der AgfaPhoto GmbH

Wszyscy fani są zasmuceni tą wieścią. Nigel Kennedy nie wystąpi u nas w ramach swojej marcowej trasu koncertowej. Management oraz artysta postanowili napisał kilka słów odnośnie tego zajścia.

Z przykrością informujemy, iż tuż przed rozpoczęciem marcowej trasy Nigela Kennedy’ego, z przyczyn od nas niezależnych, Organizator wycofał się z podjętych przez siebie obowiązków, doprowadzając do odwołania trasy. Informujemy, że koncerty podczas, których Artysta miał wystąpić w Częstochowie (21.03), Krakowie (23.03), Wrocławiu (25.03) i Poznaniu (26.03) w powyższych terminach nie odbędą się. Artysta, który przygotowywał na polską trasę specjalny nowy repertuar, po raz pierwszy spotkał się z takim zachowaniem ze strony Organizatora, ma jednak nadzieję zagrać dla swojej publiczności w powyższych miastach w jeszcze w tym roku:

“Nigdy wcześniej nie spotkałem się z sytuacją, kiedy promotor uniemożliwia mi wypełnienie moich obowiązkow wobec swojej publiczności. Uzgodnienie trasy z promotorem, który całkowicie zawiódł nasze zaufanie było dużą pomyłką. Jest mi bardzo przykro zarówno w imieniu publiczności jak i kolegów z zespołu, którzy wszyscy bardzo cieszyli się na nadchodzące koncerty. Postaramy się odwiedzić planowane miasta jak najprędzej to tylko będzie możliwe, tym razem przy współpracy z promotorem reprezentującym o wiele wyższy, prawdziwy poziom profesjonalizmu – Krzysztofem Kubańskim (Fiesta Music). Do zobaczenia wkrótce!” – NIGEL KENNEDY.