Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, jednak zanim to nastąpi Beyonce zaskoczy nas raz jeszcze. Jej zapowiadany już od tygodni występ podczas 47. finału Mistrzostw Super Bowl ma według zamiarów artystki na długo zapisać się w pamięci jej fanów. Z tej też okazji Beyonce i Pepsi, które jest głównym sponsorem imprezy postanowili wspólnie zorganizować konkurs, w którym nagrodą główną będzie możliwość pojawienia się na scenie w show inaugurującym występ Beyonce, który jest punktem kulminacyjnym Mistrzostw.

Co trzeba zrobić by zgarnąć nagrodę? Wystarczy cyknąć sobie fotkę, która w jak najbardziej sugestywny sposób, ukazywać będzie, że to właśnie Ty zasługujesz na wzięcie udziału w tym show na żywo. Jednak to nie wszystko. Poza jaką przyjmiemy musi mniej więcej oddawać tę, którą organizatorzy przedstawili danego dnia na fotografii dostępnej na stronie konkursowej: www.pepsi.com/halftime. Co istotne, proponowane pozy będą się zmieniać, także trzeba uważnie śledzić zmiany na www.

Co ciekawe, pięćdziesiąta osoba, która prześle swoje zdjęcie do 11. stycznia otrzyma niepowtarzalną szansę uczestniczenia wraz z osobą towarzyszącą w całej imprezie niejako „od kuchni” nie tylko uczestnicząc w próbach generalnych, ale także biorąc udział w głównym niedzielnym show jako członek ekipy tanecznej.

Pepsi rzuci oficjalne wyzwanie konkursowe  wszystkim fanom Bey, umieszczając je na billboardach na tłocznym Times Square.

W ramach krótkiego przypomnienia, powiemy tylko, że Beyonce i Pespi ogłosili podpisanie 50-milionowego kontraktu obejmującego kampanię reklamową z udziałem artystki, wypuszczenie limitowanej serii puszek z napojem i założenie specjalnego funduszu wspierającego działalność artystyczną Bey.

47. Mistrzostwa Super Bowl odbędą się już 3 lutego w nowoorleańskim Mercedes-Benz Superdome.