Tylko teraz fani muzyki mają niepowtarzalną okazję na absolutnie wyjątkowe spotkanie z zespołem Mikromusic… w zupełnie niecodziennych okolicznościach.

Spotkanie organizowane jest przez Sound Park w ramach działań mających na celu ograniczanie piractwa, poprzez zachęcanie odbiorców muzyki do wspierania artystów i polskiej twórczości. A także poprzez zwrócenie uwagi na fakt, że tworzenie poczucia wspólnoty i wspólnej odpowiedzialności za kulturę jest sprawą nas wszystkich. Tym razem jest to wspólna zabawa na szczudłach Poweriser. Akcja wspierana jest przez fundację Legalna Kultura oraz firmy OVH i eXcite.

Natalia i Dawid zapraszają na konkurs – zobacz video:

Wystarczy wejść na stronę: www.soundpark.pl/konkurs i odpowiedzieć na proste pytanie. Natalia i Dawid z Mikromusic wybiorą 10 najciekawszych odpowiedzi, których autorzy wezmą razem z nimi udział we wspólnej zabawie na Poweriserach. Konkurs trwa od 27 sierpnia do 09 września 2012.

Sound Park to pierwsza w Polsce, innowacyjna platforma sprzedaży muzyki w Internecie, propagująca korzystanie z legalnych źródeł kultury i umożliwiająca fanom kupowanie taniej legalnej muzyki bezpośrednio od artystów.

JazzSoul.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.