Pisaliśmy o biletach na koncert w Warszawie i we Wrocławiu. Znane są już ceny we wszystkich czterech miastach. Bilety można nabyć na stronach www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w kasach klubów. Poniżej informacje dotyczące koncertów w poszczególnych miastach.

Wrocław
W sprzedaży limitowana ilość biletów na wrocławski koncert grupy Us3 w cenie 69 zł. Cena biletów w przedsprzedaży to 79 zł i 90 zł w dniu koncertu w kasie Klubu Eter oraz punktach sprzedaży sieci Eventim i Ticketpro na terenie całego kraju.

Bydgoszcz
Bilety na bydgoski koncert grupy Us3 można kupić w cenie 79 zł w przedsprzedaży i 90 zł w dniu koncertu w kasie Klubu Estrada oraz punktach sprzedaży sieci Eventim i Ticketpro na terenie całego kraju.

Kraków
Bilety na krakowski koncert grupy Us3 można kupić w cenie 79 zł w przedsprzedaży i 90 zł w dniu koncertu w kasie Klubu Kwadrat oraz punktach sprzedaży sieci Eventim i Ticketpro na terenie całego kraju.

Warszawa
Bilety na warszawski koncert grupy Us3 można kupić w cenie 79 zł (przedsprzedaż) i 100 zł (w dniu koncertu) w kasie Klubu Stodoła oraz punktach sprzedaży sieci Eventim i Ticketpro na terenie całego kraju.

Brytyjska formacja kierowana przez Geoffa Wilkinsona zagra w Polsce na 4 koncertach i będzie promowała najnowszy album 'Love, Cheat & Steal’, którego premiera zaplanowana jest na początek października 2011! Rozgłos zyskali dzięki nowej aranżacji klasycznego utworu Herbiego Hancocka ‘Cantaloupe Island’. ‘Cantaloop (Flip Fantasia)’ szturmem dostał się na pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie i został okrzyknięty muzycznym fenomenem lat 90tych.

inf. prasowe/fot. oficjalna strona