Po odniesieniu ogromnego sukcesu w rodzimej Anglii, raper Tinie Tempah postanowił spróbować swoich sił za Oceanem. W odniesieniu sukcesu pomóc mu mają kawałek z udziałem Wiza Khalify oraz mixtape, którego współgospodarzem jest… Russell Brand.

Zaczniemy właśnie od miksu. Za selekcję bitów oraz muzyczną oprawę odpowiada DJ Whoo Kid. Całość przygotowana została w formie audycji radiowej, a Tinie rapuje w niej do bitów ze swoich ulubionych piosenek hiphopowych, popowych oraz r’n’b. Materiał nosi tytuł „Foreign Object„, a opowiada nam o nim życiowy towarzysz Katy Perry – Russell Brand. Ciekawe, prawda? Jeśli chcecie usłyszeć, jak to wszystko brzmi, mixtape możecie ściągnąć za darmo spod tego linku.

Foreign Object” został udostępniony w związku z amerykańską premierą albumu „Disc-Overy„, który właśnie trafił tam do sprzedaży. Wcześniej, bo jesienią zeszłego roku, płyta ukazała się na Wyspach Brytyjskich i do dziś pokryła się podwójną platyną. Aby i w Stanach wydawnictwo nie przeszło bez echa, nagrano singel „Till I’m Gone„, w którym Tinie’ego wspomaga Wiz Khalifa:

Okładka:

inf. era garden/fot. oficjalna strona