Biały wschód, w grudniowy wieczór było ich sześciu. Porozumienie nastąpiło w otoczeniu dźwięków, bez zbędnych gestów i czułych słów. Złożyli Tubas Crew – rymowanki plus groove. Najstarszy z nich JEFF ma gitarę i piec, uczy w szkole po za tym gra rock i jazz. WOY TAK, co dla niektórych Leniwy Duch skąd się wziął tu-nikt nie wie,ale dobrze, że jest. Wieczny student i MC kończy AWF. DOMEK też MC i kapitan zespołu, wieczorami praca w barze a w dzień robi bity w domu, jeśli mowa o bitach to też mowa o DARKU, teraz gra na perkusji choć zaczynał od garnków, a po za tym to student, tak jak piąty w zespole HUFFY nasz klawiszowiec,ma zajawkę na rower. Jeszcze jeden nam został, to wisienka na torcie QDEŁ to nasz basista,czasem też wokalista. Chociaż zdolny i piękny, silny oraz roztropny to niestety w tym państwie ciągle jest bezrobotnym. My kochamy muzykę, mamy też obowiązki sześciu w jednej ekipie, czyli TUBAS SKŁADOWSKI.

Członkowie:
Dominik „Domek” Masalski – vocal Marek „Jeff” Jakubiak – guitar Michał „Huffy” Wojtczuk – keyborads Łukasz „Qdłaty” Osypiuk – bass Darek „Kirek” Kirczuk – drums Kamil Woytak-vocal2

Zespół skończył nagrywać swoją pierwszą EPką, którą wzięliśmy pod patronat całość będziecie mogli poznać już dzisiaj, tymczasem jeden z utworów poniżej.