Solange Knowles musi być wielką fanką zespołu Boards Of Canada, skoro kolejny raz dograła swój wokal do elektronicznych podkładów tej formacji. Posłuchajcie.

Młodsza siostra Beyoncé tym razem upodobała sobie nagranie „Left Side Drive”, które Mike Sandison i Marcus Eoin umieścili na epce „Trans Canada Highway”. Nie zmieniła jego instrumentalnej struktury, po prostu dograła swój wokal, ale to wystarczyło, by na niektórych internetowych forach zawrzało. Sprawdźcie w czym rzecz i wyróbcie sobie własną opinię:

„To całkowicie nieoficjalne dokonanie. W grę wchodzi utwór, który kocham od lat” – tłumaczy Solange. Jej słowa wydają się wiarygodne tym bardziej, że trzy lata temu dokonała identycznego zabiegu. Wtedy kawałek „Slow This Bird Down” szkockiego duetu posłużył za podstawę dla piosenki „This Bird”, która trafiła na album „Sol-Angel And The Hadley St. Dreams”. Panowie Sandison i Eoin raczej nie mają zastrzeżeń, skoro link do nowej wersji „Left Side Drive” umieścili na swoim facebookowym profilu.

info. era garden/fot. materiały prasowe