14 maja w ramach poznańskiego festiwalu Nowe Nurty 2011 wystąpią Natalia Przybysz – Natu oraz Paulina Przybysz – Pinnawela.  Artystki zaprezentują w Poznaniu materiał ze swoich ostatnich płyt, które promują.

Natu wykona utwory z płyty “Gram duszy”, która premierę miała w zeszłym roku we wrześniu i została dobrze przyjęta przez publiczność. Z tego krążka pochodzą takie “Gwiazdy” i “Ocean Prayer”. Za ten album artystka nominowana jest do Fryderyków 2011 w kategorii album roku hip-hop/r&b/reggae.

Pinnawela zaśpiewa utwory z płyty “Renesoul”, która premierę miała 14 marca tego roku. Artystka wróciła po blisko 3 letniej przerwie i koncertuje z nowym materiałem promując płytę “Renesoul”.

NOWE NURTY to koncert plenerowy, który cyklicznie odbywa się w ramach Imprez Wartych Poznania, a od 2010 roku ewoluował wręcz do rangi mini festiwalu. NOWE NURTY to scena nowo brzmieniowa czyli żywiołowa mieszanka muzyki akustycznej i elektronicznej, fuzja najrozmaitszych brzmień w wykonaniu niekonwencjonalnych artystów, którzy w swej muzycznej wędrówce  balansują między tym co ”stare”, ”korzenne”, a tym co ”nowe”, ”świeże”, co w efekcie daje nową muzyczną wartość. W tym roku będzie to już VIII edycja koncertu.
Tegoroczne NOWE NURTY to połączenie imprezy plenerowej i klubowej: 14 maja odbędzie się koncert plenerowy NOWE NURTY, natomiast 15 maja w czterech poznańskich klubach odbędą się koncerty pod nazwą NOWE NURTY KLUBOWO.

 

 

inf. estrada.poznan.pl/ fot. prasowe