Pamiętacie Kirka Franklin? Wokalistę gospel, który w bardzo fajny sposób łączy go z soulem i r&b? Jeśli tak to wydaję nową płytę. Za oceanem już się pojawiła 22 marca, u nas w sprzedaży już od 1 kwietnia! Poniżej informację od wydawcy na temat płyty.

Wraz z wydaniem swojej nowej produkcji, “Hello Fear”, Kirk Franklin znowu udowadnia dlaczego jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów gospel wszechczasów. Po raz kolejny dostarcza zbiór pełen spektakularnej muzyki dla młodych i starszych fanów gospel. Jego nowy album rzuca wyzwanie wszystkim wierzącym: zatrzymaj się, odwróć i stań twarzą w twarz ze strachem, który może ukrywać się w twoim życiu.

Płyta Kirka pełna jest utworów, które są niczym wizytówka jego rozpoznawalnego stylu. “Before I Die” to pobudzająca piosenka, która z pewnością spodoba się młodym słuchaczom gospel; “I Am” to wznosząca się ballada z piękną melodią; “I Smile” to z kolei “klasyczny” Kirk czyli kawałek R&B o średnim tempie- utwór, który zapewne stanie się pieśnią o uniwersalnym zasięgu. Kirk, jak tylko potrafi, łączy pokolenia. Pracuje w zespole z takimi osobowościami jak Rance Alen, Beverly Crawford, Marvin Sapp, by następnie przerzucić się pracę z Mali Music. Po raz kolejny Kirk Franklin zdołał wczuć się w puls aktualnych prądów muzycznych. Tak więc przygotuj się na powiedzenie “Hello” nowemu projektowi, którego celem jest porwanie świata siłą równą burzy.

 

Lista utworów:
1. Hello Fear
2. The Story of Fear
3. Before I Die
4. I Am
5. But The Blood
6. Everyone Hurts
7. I Smile
8. Give Me featuring Mali Music
9. Never Alone Interlude
10. The Altar featuring Marvin Sapp & Beverly Crawford
11. Something About The Name Jesus Pt. 2 featuring Rance Allen, Marvin Winans, John P. Kee & Isaac Carree
12. Today
13. The Moment #1
14. The Moment #2
15. A God Like You