„Manekin EP” to wypadkowa nie tylko ciekawych kolaboracji ale również wielu inspiracji zarówno tych artystycznych jak i tych wynikających z bacznej obserwacji rodzimego społeczeństwa. Wydawnictwo w wersji cyfrowej zawiera 3 piosenki i jest zapowiedzią longplaya „Manekin”, nad którym artystka kończy właśnie prace.

Twórczość Ms. Obsession to fascynacja nurtem surrealizmu, obserwacja jego obecności w codziennym życiu.

Przeplatanie się świata onirycznego z realnym, demaskowanie absurdów zakorzenionych w życiu społecznym w połączeniu z nowatorską i działającą na wyobraźnię produkcją muzyczną – to właśnie przepis na Manekina. Album zabiera słuchacza w iluzoryczny świat o zróżnicowanej energii, pełen odsłon i kolorytów zarówno w warstwie muzycznej, wokalnej jak i tekstowej.

Ms. Obsession przygotowała jednak dla swoich słuchaczy coś więcej, a mianowicie limitowaną edycję albumów fizycznych o rozszerzonej zawartości – możemy tam znaleźć aż 6 piosenek z nadchodzącego Longplaya!

Jak zdobyć ten album? Zdecydowanie śledzić fanpage artystki, gdzie w najbliższych dniach zostanie przeprowadzony konkurs, w którym nagrodą będzie fizyczny krążek „Manekin EP”. Album będzie można wygrać również u nas. Szczegóły wkrótce!

Wydawnictwo dostępne jest już w dystrybucji cyfrowej, streamingowej oraz na platformie Bandcamp.com.