Ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo pracowite. Trasa koncertowa po największych polskich miastach z przystankiem na festiwalu SnowFest, nawiązanie współpracy z Alkopoligamią, a także otrzymanie tytułu Odkrycia Roku w plebiscycie Munoludy organizowanym przez redakcję Muno.pl – Rosalie. nie próżnuje. Teraz stawia kolejny krok w swojej podróży, wydając długo wyczekiwaną, fizyczną wersję swojego debiutanckiego materiału. Oficjalna premiera dopiero 21 kwietnia, ale już dziś limitowany nakład 500 sztuk dostępny jest na stronie alkopoligamia.com.

Na krążku – oprócz utworów znanych nam z EP-ki „Enuff”znajdą się trzy nowości. Jedna z nich to premierowa kompozycja Już napisana w języku polskim. Niespodzianką mogą okazać się remiksy – Pozwól autorstwa Sonar Soula oraz Gone w interpretacji Sknita. Współpraca z Łukaszem Stachurko, połową duetu Rysy, zaowocowała również remixem klipu.

Rosalie. pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r&b i hip-hopu lat 80. i 90. z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Mimo że działa na scenie zaledwie od roku, zdążyła już wystąpić na Open’erze, Spring Breaku czy wileńskim Loftas Fest.

W listopadzie nagrała debiutancką EP-kę „Enuff”, na której swój ślad odcisnęli m.in. Michał Wiraszko (Muchy), Mateusz Gudel (Małe Miasta) oraz Mentalcut.

Preorder płyty dostępny jest tutaj.