JazzSoul.pl stara się być wiodącym na rynku źródłem informacji z zakresu funk, jazz, soul oraz r&b. Serwis jest aktualizowany codziennie, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi utworami, filmami, nowościami muzycznymi, koncertami. Nasze działania służą rozpropagowaniu wiedzy na temat muzyki zawartej w misji strony. Wszystkie treści zamieszczane na stronie służą tylko do celów promocyjnych oraz informacyjnych o artystach, wytwórniach, koncertach. Staramy się być najświeższym źródłem informacji. JazzSoul.pl nie rości sobie praw do informacji prasowych, informacji ogólnodostępnych, z wyłączeniem swoich autorskich poczynań (c). Wszystkie informacje zawsze umieszczane są z podaniem źródła.

JazzSoul.pl opiera się na informacjach, które docierają do nas od managementów artystów, są to informacje prasowe, a także są dostępne jako materiały do publikacji jako „info dla mediów”.

(c) JazzSoul.pl zastrzega sobie prawa do autorskich wpisów, wywiadów, recenzji, relacji, fotorelacji i wszystkich innych form informacji autorskich. Bez zgody założycieli portalu prosimy o nierozpowszechnianie tychże informacji.