W ramach promocji swojego nowego albumu pt. „WildHeart” Miguel odbywa trasę koncertową po Ameryce Północnej. W przerwie między koncertami przyjął zaproszenie organizacji charytatywnej Make Room i zagrał prywatny minikoncert w domu jednej z jej podobiecznych.
W trakcie występu artysta zagrał akustycznie swój najnowszy singiel „Coffee„, a także numer „What’s Normal Anyway” znajdujący się na nowej płycie oraz swój największy przebój, czyli „Adorn„.
www.youtube.com/watch?v=efBKpqP7bF8
www.youtube.com/watch?v=Icyi7Jjhg-U
Płyta „WildHeart” jest trzecią płytą w dorobku amerykańskiego wokalisty. Jej premiera odbyła się pod koniec czerwca br.. Miguel zadebiutował na rynku w 2008 roku mix-tape’em pt. „Mischief: The Mixtape„, zaś w 2010 wydał swój pierwszy album studyjny zatytułowany „All I Want Is You„. Trzy lata temu premierę miała jego druga płyta pt. „Kaleidoscope Dream„, która dotarła do pierwszego miejsca amerykańskiego notowania „Billboard Top R&B Albums„.
www.youtube.com/watch?v=ZcjerrHetJc


