W listopadowy wieczór warszawski klub Niebo zamienił się w prawdziwą przestrzeń artystycznego uniesienia. PAULA ROMA zaprezentowała publiczności wyjątkowe, nowatorskie aranżacje swoich utworów „Niebieski blues” oraz „Czułe przestrzenie”


Po raz pierwszy na scenie PAULA ROMA wystąpiła z rozszerzonym zespołem, wzbogaconym o sekcję dętą, której brzmienie nadało znanym kompozycjom zupełnie nową jakość. „Niebieski blues” zyskał głębię, a „Czułe przestrzenie” zabrzmiały bardziej przestrzennie i zmysłowo.


PAULA ROMA, znana z niezwykłej dbałości o szczegóły, sama odpowiadała za wizerunek koncertu – zarówno ten dźwiękowy, jak i wizualny. Efektem tej artystycznej syntezy była pełna harmonii i magii noc, w której każdy element koncertu współgrał ze sobą w perfekcyjnej zgodzie.

Sekwencje świetlne i wizualizacje towarzyszące występom podkreślały emocjonalną siłę utworów, tworząc atmosferę, w której muzyka nie tylko była słyszana, ale wręcz odczuwana. ​

Artystka nie zwalnia tempa, planując kolejne koncerty, które z pewnością będą równie przepełnione magią dźwięków, obrazu i emocji.