Podczas siódmej edycji Vertigo Summer Jazz Festival we Wrocławiu można poczuć niezwykłą atmosferę jazzu, która wypełnia ulice i zaułki miasta. Koncerty odbywają się w różnych miejscach, począwszy od malowniczych parków, plaże miejskie, aż po tajemnicze zaułki i piękne hotele. Dzięki temu festiwal odkrywa przed uczestnikami nieznane dotąd miejsca Wrocławia, nadając im nowy, jazzowy charakter.

W trakcie festiwalu można usłyszeć zarówno znanych artystów jazzowych, jak i młode, obiecujące talenty z Wrocławia i okolic. Festiwal trwa przez cały miesiąc lipiec, co pozwala miłośnikom jazzu skorzystać z bogatej oferty koncertowej. To idealna okazja do poznania wrocławskiej sceny jazzowej, która jest niezwykle zróżnicowana i pełna pasji.

Vertigo Summer Jazz Festival to nie tylko festiwal muzyczny, ale także okazja do odkrycia piękna miasta Wrocławia w zupełnie nowym świetle – pod dźwięki jazzu, który sprawia, że zwykłe ulice stają się magiczne, a wieczory nabierają nowego, niepowtarzalnego kolorytu. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwala zanurzyć się w fascynujący świat jazzowej muzyki i atmosfery miasta.