Nowy album Alicji to nie tylko popis wokalnych umiejętności, ale także dowód na to, że potrafi tworzyć muzykę pełną emocji i głębi. „nie wracam” jest pełen pasji i autentyczności, który z pewnością podbije serca słuchaczy. 

Artystka przyznaje, że potrzebowała czasu, aby nabrać odwagi do pokazania siebie taką, jaką jest naprawdę. Na jej debiutanckim albumie znajdziemy niezwykle osobiste teksty, poruszające tematy ważne dla Alicji oraz jej bliskich. Młoda piosenkarka zawarła w nich swoje odważne przemyślenia oraz przeżycia z ostatnich kilkunastu miesięcy. 

Przy tworzeniu albumu “nie wracam” zależało mi na przekazaniu prawdziwych emocji i opowiedzeniu historii, które są bliskie mojemu sercu oraz moim najbliższym. Chciałam, aby każdy utwór był odzwierciedleniem mojej muzycznej podróży oraz dojrzałości, jaką osiągnęłam jako artystka. Pracując nad tą płytą, czerpałam inspirację z osobistych doświadczeń, co sprawiło, że każda piosenka jest dla mnie bardzo wyjątkowa. – opowiada Alicja.


Alicja znana jest z wygranej w programie “The Voice of Poland” w 2019 roku. Jej styl muzyczny to głównie pop i soul. Ten właśnie nurt pozwala pokazać możliwości wokalne Alicji. Koncert stanowić będzie prawdziwą gratkę dla wszystkich, którzy uwielbiają unikalną i ciepłą barwę głosu w soulowej odsłonie. Alicja zyskuje serca słuchaczy swoimi interpretacjami muzyki R&B oraz soul, a w jej najnowszych utworach możemy usłyszeć autorskie teksty oparte na osobistych przeżyciach.