Open’er Festival powered by Orange startuje już za tydzień! W dniach 3-6 lipca na Lotnisku Gdynia – Kosakowo, na Orange Main Stage, Tent Stage, Alter Stage i Flow Stage (nowa scena festiwalowa) wystąpią m.in. Foo Fighters, Dua Lipa, Doja Cat, Hozier, Skrillex, 21 Savage, Sam Smith, Måneskin, Gunna, Don Toliver, Disclosure, Ice Spice, Michael Kiwanuka, Tyla, Charli XCX oraz kilkudziesięciu innych, świetnych artystów i artystek.

Podczas 21 edycji największego festiwalu w Polsce powróci również Teatr na Open’erze w swojej pełnej odsłonie. W tym roku uczestnicy zobaczą sceniczny fenomen ostatniego czasu, “The Employees” w reżyserii Łukasza Twarkowskiego (Teatr Studio w Warszawie). Program teatralny jest realizowany we współpracy z warszawskim Nowym Teatrem.

Kolejnym wyjątkowym projektem w ramach programu Sztuka na Open’erze będzie audiowizualna instalacja wideo „Repeat After Me” – jedno z dwóch dzieł prezentowanych w Pawilonie Polskim na Biennale w Wenecji, które zostanie zaprezentowane przez ukraiński kolektyw OPEN GROUP, wraz z kuratorką, Martą Czyż.

Nowością na festiwalu będzie natomiast Dom Qultury – wyjątkowa przestrzeń, dedykowana różnorodnym sztukom performatywnym. W tym roku w Domu Qultury wystąpią: Mery Spolsky Live Act, Klub Komediowy, Gender Blender, Bal u Bożeny Collective i Filipka Rutkowska (we współpracy z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie). Szczegóły na oficjalnej stronie Open’era.

Na Open’erze 2024 nie zabraknie jego stałych stref jak Fashion Stage, NGO, Let’s Talk, Shelter, Kids Zone, Silent Disco, a także świetnych przestrzeni partnerów i sponsorów, w których królować będzie muzyka taneczna i elektroniczna.

Po raz pierwszy na festiwalu pojawi się natomiast Glamping – stały punkt wielu europejskich i światowych festiwali. W strefie Glamping dostępne są namioty z możliwością noclegu dla 2 osób (king bed) lub do 4 pojedynczych łózek, a także wiele innych udogodnień. Dowiedz się więcej o Glampingu na Open’erze.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące tegorocznej edycji Open’era znajdziecie na stronie festiwalu w sekcji Praktyczne Informacje.

FINAL CALL TICKETS – w sprzedaży do wyczerpania puli biletów. Bilety dostępne są TUTAJ

  • Karnet 4 DNI – 1089 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) – 799 PLN
  • Bilet jednodniowy – 529 PLN
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 1349PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 979 PLN

Do podanych cen należy doliczyć koszt obsługi (opłata serwisowa): +5%