Samora Pinderhughes to kompozytor, pianista, wokalista, filmowiec i artysta multidyscyplinarny, znany z badań nad kwestiami społeczno-politycznymi i walki o zmiany. Uznawany za “jednego z najbardziej poruszających współczesnych twórców piosenek, w każdym gatunku” przez The New York Times i “magiczne istnienie” przez Forbes. Samora kształtuje nowe światy poprzez swoją sztukę, szczerość i wrażliwość.


Urodzony i wychowany w Bay Area, Pinderhughes zaczął grać na instrumencie w wieku dwóch lat i kontynuował studia muzyczne w Juilliard, gdzie spotkał swojego głównego mentora artystycznego, laureatkę nagrody MacArthura, Annę Deavere Smith. Pinderhughes współpracował i występował z wieloma artystami, w tym z Commonem, Robertem Glasperem, Karriemem Riggins, Kyle’em Abrahamem, Sarą Bareilles, Daveedem Diggs i Herbie Hancockiem, a jego dzieła były zamawiane przez instytucje takie, jak: Carnegie Hall, Sundance Film Festival, The Kitchen, Yerba Buena Center for The Arts i Kennedy Center. 

Bilety dostępne są, tutaj.

Zespół wystąpi w składzie: Samora Pinderhughes (wokal, klawisze) // Elena Pinderhughes (flet) // Elliott Skinner (wokale, gitara) // Joshua Crumbly (bas) // Dani Murcia (wokal) // Jehbreal Jackson (wokal).