Wiosną wszystko budzi się do życia. Ta pora roku to nowe początki, szanse i przypływ dobrej energii, która rodzi się z coraz śmielej przebijających się zza chmur promieni słonecznych. Wraz z jej nadejściem, robimy również porządki. I to nie tylko te w domu, ale przede wszystkim w głowie. I to właśnie o tych drugich jest najnowsza piosenka Maćka Starnawskiego“Wiosna Miast“.

Najnowszy singiel Maćka Starnawskiego nawiązuje także do trudnej sytuacji społeczno-politycznej, w której każdy z nas może się znaleźć, bez względu na pochodzenie, wyznawane wartości. Mimo to, utwór jest przepełniony spokojem, daje ukojenie i… pozwala poczuć słońce oraz muśnięcia coraz cieplejszego wiatru.


Maciek Starnawski jest polskim wokalistą, chórzystą, muzykiem sesyjnym i multiinstrumentalistą, a na scenie muzycznej wspierał m.in. Krzysztofa Zalewskiego, Ralpha Kamińskiego czy Skubasa. Obecnie porusza serca słuchaczy autorskimi utworami, zapraszając ich do swojego świata. Do tej pory słuchacze mieli okazję poznać takie utwory jak: “B”, “Spokój” i dwa duety “Pierdolety” – z Natalią Grosiak z zespołu Mikromusic oraz “Pani z Telefonu” z Aleksandrą Radwan. Maciek Starnawski traktuje muzykę jako formę terapii i komunikacji. W swoich tekstach opowiada o indywidualnych przeżyciach, przez co stają się one bardzo intymne i szczere.