W 2001 roku trio R&B City High wydało swój pierwszy i jedyny album. Teraz, w 2024 roku, płyta została zremasterowana i rozszerzona dla starych i nowych odbiorców. Na albumie znalazły się wysoko notowane single „What Have You Do?” wyprodukowany przez Wyclefa Jeana oraz „Caramel” z udziałem Eve.

Nowa, rozszerzona edycja zawiera także oryginalną wersję utworu „Caramel” (zawierającą hiszpański werset autorstwa członkini grupy, Claudette Ortiz), składankę utworu „What Have You Do?” Dr. Dre. oraz remiks utworu „Caramel” autorstwa Trackmasters, w którym udziela się Eve. W sumie można teraz usłyszeć osiem utworów, które wcześniej nie były dostępne.

W skład City High wchodzili Robbie Pardlo, Ryan Toby i Claudette Ortiz. Grupa zaczynała jako duet Pardlo i Toby, ale ich kolega z klasy – Ortiz, został później zaproszony do dołączenia, gdy szukali wyjątkowego składu. Trio chciało skupić się na wykorzystaniu swojej muzyki do opowiadania historii – pierwsza linijka “What Would You Do?” pyta nawet: „Chłopcy i dziewczęta, chcecie usłyszeć prawdziwą historię?”


“What Would You Do?” został pierwotnie wydany dwa lata przed premierą albumu jako część ścieżki dźwiękowej do filmu “Life” z 1999 roku, w którym wystąpili Eddie Murphy i Martin Lawrence. Piosenka zadebiutowała na ósmym miejscu listy Billboard Hot 100, osiągając jednocześnie drugie miejsce w Australii i Irlandii oraz trzecie w Wielkiej Brytanii. Wersje utworu na ścieżce dźwiękowej i na albumie są nieco inne, przy czym wersja albumowa zawiera próbkę utworu Dr. Dre „The Next Episode”. W 2002 roku piosenka była nominowana do nagrody Grammy, w kategorii Najlepszy występ R&B, ale przegrała z „Survivor” Destiny’s Child.

Drugi singiel z albumu, „Caramel”, zajął 18. miejsce na liście przebojów Hot 100. Utwór zawiera próbki wokalu z „Silent Treatment” zespołu The Roots oraz próbkę perkusyjną z utworu „I’m Glad You’re Mine” Ala Greena.