Kamil Kraszewski, znany w środowisku jako MENT – to polski producent muzyczny, dj i promotor. Najnowszy singiel zapowiada jego debiutancki album, o którym zdradzimy więcej już wkrótce.

MENT trafił do czołówki twórców polskiej sceny hip-hopowej za czasów dawnej formacji Rasmentalism, którą współtworzył. Od 2012 roku jest też znany szerokiej publiczności jako połowa duetu producencko-djskiego Flirtini. Kolektyw wydał aż cztery albumy zatytułowane “Heartbreaks and Promises”, gdzie do współpracy zaproszono blisko kilkudziesięciu artystów. 

We współpracy przy tych projektach ma na swoim koncie liczne kooperacje z artystami, takimi jak m.in.: Dawid Podsiadło, Vito Bambino, Taco Hemingway, Mrozu, Otsochodzi, Pezet, Rosalie i wielu innych.

Piosenka to pierwszy singiel z mojej producenckiej płyty. Niezmiernie się z tego faktu cieszę, bo przeszedłem przez ostatnie 2-3 lata przez wiele plansz, nie zawsze przyjemnych. Ale (chyba) jestem już w tej właściwej.


MENT i Julia Wieniawa połączyli już siły przy okazji singla “What’s Your Feeling”, który odniósł międzynarodowy sukces, trafiając nie tylko do polskich rozgłośni radiowych, ale też do zagranicznych stacji. 

Tym razem w towarzystwie Julii Wieniawy, która została okrzyknięta jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce, serwuje utwór „Oszaleję”. Piosenka oddaje charakter nieuchwytnej, niezdecydowanej, stojącej w miejscu, miłości. Pierwszy singiel z jego nadchodzącej płyty to ukłon w stronę sensualnej mieszanki popu na pograniczu współczesnego r&b.  

Klip powstał we współpracy z reżyserem Marccelo Gąską, twórca stworzył w nim świat pełen abstrakcyjnych kształtów, ciekawych kompozycji i nasyconych kolorów. W każdej scenie można zanurzyć się w pulpicie nostalgii, które przypominają o charakterystycznych dla lat 80’90’ animacjach.