Jason Derulo i Michael Bublé z okazji narodowego dnia pikantnej margarity przygotowali ognisty utwór… “Spicy Margarita”. W piosence, która z pewnością stanie się hitem, wykorzystano sample kultowego “Sway” Deana Martina. Warto przypomnieć, że 20 lat temu Bublé z wielkim sukcesem wydał cover utworu na swoim debiutanckim albumie. Wersja “Sway” w wykonaniu Michaela zgromadziła 415 milionów streamów.

“Spicy Margarita” to pierwsza w historii muzyczna kooperacja międzynarodowych ikon królujących na listach przebojów. Singiel ukazuje się po tym, jak Bublé niedawno gościł w nowym podcaście Derulo “On The Road”.

Muzyka Michaela była ważną częścią mojego życia. Puściłem mu więc “Spicy Margarita”, a on natychmiast się tym zainteresował. Zapytał: “Czy mogę z chłopakami dodać trochę orkiestracji?”. A ja na to: “No pewnie, że tak!”. “Jego wersja była niewiarygodna. Dokładnie taka, jak sobie wyobrażałem. Ma latynoski klimat z odrobiną brazylijskiego funku. Jestem naprawdę podekscytowany, że wszyscy mogą to usłyszeć – Jason Derulo.

Korzenie tego, co robię i co kocham – czyli standardy, Great American Songbook – idealnie pasują do wszystkiego, co Jason tworzy muzycznie. Połączenie oldschoolowych standardów z bardziej nowoczesnym popowym brzmieniem było tylko kwestią czasu i wiedziałem, że jeśli ktoś to zrozumie, to będzie to Jason. Z miejsca byłem podekscytowany, a demo powaliło mnie na kolana. Bardzo się cieszę, że wszyscy w końcu usłyszą “Spicy Margarita” i mam nadzieję, że pokochają tę piosenkę tak bardzo, jak my – Michael Bublé.


“Spicy Margarita” rozpoczyna kolejny pracowity rok dla niestrudzonego Derulo. 16 lutego pogromca list przebojów ujawni swój 27-utworowy projekt “Nu King”. Projekt będzie zawierał wcześniej wydane przeboje i nową muzykę.