De-Phazz, niemiecki zespół tworzący wspaniałą mieszankę jazzu, downtempo, soul i trip-hopu, zagra w Polsce w ramach swojej trasy koncertowej. Podczas wieczoru będziesz mógł/-a delektować się ich ikonicznymi utworami, takimi jak “The Mambo Craze”, “Something Special” czy “Cut the Jazz”. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć niesamowitego show na żywo!


W dniu koncertu czeka nas niezapomniane przeżycie muzyczne, które z pewnością porwie nas w wir tańca. De-Phazz wystąpią w unikalnej oprawie wizualnej, która jeszcze bardziej podkreśli atmosferę ich muzyki. Artyści gwarantują pełen profesjonalizm i niezwykłe show, które przypadnie do gustu zarówno fanom muzyki elektronicznej, jak i melomanom szukającym czegoś wyjątkowego.

Bilety dostępne są tutaj.

Nie przegap okazji zobaczenia De-Phazz na żywo! Bądźcie gotowi na wieczór pełen muzycznych emocji, niepowtarzalnych brzmień i energetycznego tańca! Bilety dostępne są w sprzedaży już teraz. Nie czekaj, weź udział w tym unikalnym wydarzeniu i zatop się w dźwiękach De-Phazz!