Magda Kluz nie zwalnia tempa! Artystka w ciągu ostatnich tygodni wydała dwa świetnie przyjęte numery – “Nie śpię” oraz “Znudziłam się”, a dziś zaskakuje kolejną nowością. Premierowy utwór zatytułowany jest “Nikogo innego”.

W zeszłym miesiącu artystka wydała dwa doskonale przyjęte single – klimatyczny utwór “Znudziłam się” oraz poruszającą temat samotności piosenkę “Nie śpię”. Dziś Magda Kluz dzieli się kolejnym numerem zatytułowanym “Nikogo innego”. Jak sama artystka przyznaje, jest to piosenka o osobach, które budzą nasz podziw, hipnotyzują i wydają się być wyjątkowe. Dopiero z czasem okazuje się, że to my sami nadaliśmy im tak dużą wartość, a w rzeczywistości nie mieliśmy okazji poznać nikogo innego – komentuje Magda.

“Nikogo innego” to kolejna muzyczna propozycja, nad którą Magda Kluz współpracowała z Igorem Nikiforowem, który zajął się produkcją numeru.


Magda Kluz to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, a jej solowa kariera rozpoczęła się od udziału w projekcie FONOBO Pitcher. W ramach akcji wydała singiel “Rzeka”, którym podbiła serca tysięcy słuchaczy. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wydała pierwszą EPkę “Akweny” będącą połączeniem szczerych i osobistych tekstów z gitarowym brzmieniem. Pod koniec listopada 2022 roku ukazał się jej debiutancki album “Głębiny”, który zaprezentowała szerszej publiczności na scenie tegorocznej edycji Festiwalu NEXT FEST w Poznaniu oraz podczas letnich koncertów.