“Nie stało się nic” to drugi singiel z nadchodzącego albumu Mroza “MTV Unplugged”. Koncert został zarejestrowany 7 kwietnia 2023 roku w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. 20 października ukaże się album “Mrozu. MTV Unplugged” z dźwiękowym zapisem tego wyjątkowego wieczoru. Zgodnie z tradycją koncertów MTV Unplugged jeden utwór wykonywany premierowego wieczoru powinien być coverem. Mrozu wybrał ten właśnie utwór Roberta Gawlińskiego, prezentując go w nieco mroczniejszej, bluesowej formie.


Na płycie zatytułowanej „Mrozu. MTV Unplugged”, znalazło się 14 znanych już utworów, ale w nowych wyjątkowych aranżacjach. Tracklista zawiera m.in. takie utwory jak: „Jak nie my to kto”, „Nic do stracenia”, czy pochodzący z ostatniego albumu „Złoto”. Na koncercie nie zabrakło też gości. W utworze „Aura” gościnnie pojawiła się Małgorzata Ostrowska, a przy „Nogach na stół” Mrozu scenę dzielił z Jareckim.

Album w wersji CD ukaże się 20 października 2023 roku, a na podwójnym winylu 24 listopada. Wydawnictwo dostępne jest już w przedsprzedaży.