Doczekaliśmy się! Dostępny jest już drugi studyjny album Jorji Smith zatytułowany “Falling or Flying”. Trwający około 45 minut album składający się z 16 utworów, zawiera gościnne wersety J Husa z „Feelings” i Lili Iké z „Greatest Gift”. Usłyszeć możemy również, jak Smith zanurza się w dwoistość swojej pewności siebie i niepewności. Jej praca z duetem produkcyjnym DAMEDAME* zapewniła na płycie różnorodne brzmienia, od R&B po UKF, a nawet muzykę alternatywną, ale przez to wszystko zachowuje dużą kontrolę — podobnie jak ma kontrolę nad sobą, niezależnie od tego, czy się czuje się dobrze czy źle.

„Czuję, że nagrywanie tego albumu przywróciło mnie do domu” – stwierdziła w oświadczeniu. „Tam, skąd pochodzisz, czerpiesz swoje moce i dlatego jestem bardzo wdzięczny, że mogłam to zrobić z DAMEDAME*”.

„Podoba mi się ten świat, do którego właśnie dotarłam, i wciąż zastanawiam się nad różnymi sprawami. Zawsze coś wymyślę”dodała Smith. „Po raz pierwszy udostępniam rzeczy, z którymi mogę się teraz połączyć”.