Nie tak dawno pojawił się w sieci klip do utworu Dominiki Płonki i Chloe Martini“Magma”, w którym gościnnie wystąpiła Rosalie.. Utwór jak podkreśla Dominika jest uczuciem uspokojonej goryczy, które towarzyszyło jej w po zakończeniu poprzedniej relacji.
W maju tego roku premierę miała debiutancka EPka Dominiki Płonki zatytułowana “DD EP”. Znalazły się na niej utwory oscylujące pomiędzy r’n’b, hiphopem i soulem. W ostatnim czasie, wokalistka wystąpiła podczas tegorocznej edycji Męskiego Grania na scenie Ż.


O tym jak doszło do spotkania pań:

“Miałam rozmowę ze swoją mamą, podczas której opłakiwałam poprzednią relację, i usłyszałam od niej: ‘Dominika, ty żyjesz chyba w jakimś wyidealizowanym świecie’. I to była dla mnie ta sentencja przewodnia, którą sobie zapisałam i która zainspirowała mnie do napisanie utworu . Nagrałyśmy wstępną prevkę numeru z Chloe, którą usłyszała Rosalie. i postanowiła się dograć. To dla mnie duża nobilitacja, ponieważ od lat jestem jej fanką”mówi o swoim numerze Dominika Płonka.

“Siedziałam z Chloe w studiu i tak mi się spodobało to co dziewczyny zrobiły, że postanowiłam się wcisnąć do tego kawałka (śmiech). Zapytałam się grzecznie, czy mogę się dograć i się okazało, że TAK. Potem spotkałyśmy się z Dominiką i Chloe w studio i stworzyłyśmy całość. Dla mnie ten numer jest jak taka czołówka z bajki, jak z Odlotowych Agentek czy Atomówek.”wspomina Rosalie.