Post Malone pojawił się w słynnej serii Tiny Desk, gdzie wykonał swoje największe przeboje, tj. „Sunflower”, „Circles” oraz utwór z najnowszego albumu „AUSTIN” – „Enough is Enough”. Na stronie Tiny Desk możemy przeczytać:

W naszej ponad 15-letniej historii Tiny Desk gościliśmy już wiele wielkich gwiazd popu, rocka i hip-hopu, ale trudno o bardziej sympatyczną i skromną osobę niż Austin Richard Post. Niezależnie od tego, czy narzekał na stan swojego głosu, żartował na temat swoich nerwów czy zachwycał się zespołem, który jego team zebrał na potrzeby występu w Tiny Desk, Post cały czas roztaczał wokół siebie aurę człowieka, który wygrał loterię, a nawet nie przyznał się, że to on poszedł kupić los. Przed, w trakcie i po całym występie – Post Malone nieustannie przynosił nam radość na planie. Przyniósł ze sobą także kilka największych popowych hitów XXI wieku. Setlista składa się z „Sunflower” – utworu z osiemnastokrotną platyną w USA, co stanowi rekord wszech czasów, „I Fall Apart” i „Circles” – „zaledwie” 10-krotna platyna oraz „Enough is Enough” – kwestia czasu, gdy i ten utwór zbierze platynowe wyróżnienia. Życzymy wam przemiłego oglądania. Jedna z największych światowych gwiazd grająca jedne z największych światowych przebojów, wszystkie z nich w świetnych aranżacjach. Sam Post Malone wydaje się być zaskoczony, jak dobrze brzmi jego koncert z serii Tiny Desk i nie jest to fałszywa skromność.


Niedawno, w serwisach cyfrowych pojawiła się rozszerzona edycja albumu „AUSTIN” Post Malone’a z dodatkowym utworem „Joy”. W produkcji piątego studyjnego albumu Post Malone’a, artyście pomogli długoletni współpracownicy Louis Bell i Andrew Watt. Album „AUSTIN” – nazwany prawdziwym imieniem muzyka – promują single „Mourning”, „Chemical” oraz „Overdrive”. Posty jest obecnie w trasie po Ameryce Północnej pod szyldem „If Y’all Weren’t Here, I’d Be Crying”. W trakcie zupełnie nowego setu artysta zaprezentował przedpremierowo aż trzy utwory z albumu. Jeden z nowych utworów, „Something Real”, został właśnie wybrany na hymn ESPN w nadchodzącej relacji z rozgrywek futbolu akademickiego.