Jorja Smith przygotowuje się do wydania nowego albumu, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku. Wiosną wydała single „Try Me” i „Little Things” i od tego czasu ogłosiła, że ​​nowy album “Falling Or Flying” ukaże się pod koniec września. Dzisiaj dostajemy nowy utwór „GO GO GO”, trochę odbiegający od stylu Smitjh, który znamy.


Nadchodzący album Jorja Smith nagrywany był w Walsall w Anglii, jej rodzinnym mieście, wraz z producentem DAMEDAME* przez ponad dwa lata.

„Ten album jest jak mój mózg. Zawsze dużo się dzieje, ale każda piosenka to zdecydowanie chwila zatrzymania” – mówi Smith. „Dotyka rozstań, relacji z moimi przyjaciółmi, relacji ze starymi przyjaciółmi, relacji ze sobą. Zdecydowanie chodzi o wiele związków…”.

“Falling or Flying” będzie zawierać 16 utworów, z których trzy zostały już udostępnione. „Try Me”, główny singiel z wyrzuconym bębnem, został wydany w kwietniu wraz z teledyskiem wyreżyserowanym przez Amber Grace Johnson. Niedawno Smith wydała „Little Things” jako drugi singiel z “Falling or Flying”, dzisiaj dostaliśmy trzecią zapowiedź.