Niecierpliwie wyczekiwany piąty album Post Malone’a nareszcie ujrzał światło dzienne. Nazwany jego prawdziwym imieniem AUSTIN to kolejne zmiany w brzmieniu artysty. A już 4 sierpnia odbędzie się wspólne świętowanie premiery w Warszawie!


W przyszły piątek, 4 sierpnia, warszawskie Szerokie Bary na Bulwarze Flotylii Wiślanej przybiorą barwy nowej płyty Post Malone’a. Oficjalne pop-up party promujące „AUSTIN”, najnowszy album artysty, to szansa na dobrą zabawę w rytmach nowej i starszej muzyki artysty, ale i zgarnięcie nowej płyty na winylu! Wstęp free! Szczegóły na stronie eventu.


W produkcji piątego studyjnego albumu Post Malone’a, artyście pomogli długoletni współpracownicy Louis Bell i Andrew Watt. Album „AUSTIN” – nazwany prawdziwym imieniem muzyka – promują single „Mourning”, „Chemical” oraz „Overdrive”. Posty jest obecnie w trasie po Ameryce Północnej pod szyldem „If Y’all Weren’t Here, I’d Be Crying”. W trakcie zupełnie nowego setu artysta zaprezentował przedpremierowo aż trzy utwory z albumu. Jeden z nowych utworów, „Something Real”, został właśnie wybrany na hymn ESPN w nadchodzącej relacji z rozgrywek futbolu akademickiego.

W zeszłym tygodniu Post Malone zaskoczył fanów na imprezie na Times Square. Swój występ rozpoczął utworem „Overdrive”, po czym wykonał uwielbiane przez fanów „Circles” i „Sunflower”. Fani mieli także szansę usłyszeć najnowsze „Enough is Enough” i „Chemical”. Występ zakończył piosenką „Congratulations”.