Rosalie. została twarzą prestiżowego programu Spotify Equal. Przez cały lipiec to właśnie jej wizerunek promować będzie globalny statement serwisu, którym jest równouprawnienie w branży muzycznej i jednakowo premiowane dotarcie do fanów.  


Rosalie. to reprezentowana przez Def Jam Recordings Poland kompozytorka, autorka tekstów i producentka tworząca w nurcie r’n’b. Rosnąca w 2017 popularność artystki, przejście z własnej publikacji utworów do wytwórni fonograficznej oraz dobre przyjęcie singli “A pamiętasz?” i “Królowa” zapewniły Rosalie. nominację do Fryderyka 2018 w kategorii „fonograficzny debiut roku”. W lutym 2018 wygrała plebiscyt Sanki 2018, zostając mianowana „nadzieją polskiej muzyki”. Występowała na wielu festiwalach, m.in. Spring Break Showcase Festival & Conference, Open’er Festival 2017 czy Loftas Fest.


26 maja 2023 roku ukazała się płyta “Motherlode”. To trzeci solowy album artystki i jednocześnie drugi wydawany w labelu Def Jam Recordings Poland. Album zawiera single: “Iluzja” i “Raj”, “Stracona głowa” i “Światła”. Do współtworzenia numerów Rosalie. zaprosiła: Kachę (Coals), Chloe Martini, asthmę, Kukona i Vito Bambino. Producentką wykonawczą całego krążka jest Chloe Martini. “Motherlode” ukazało się w streamingu, na płycie CD i winylu.

Rosalie. skupia się teraz na promocji nowego wydawnictwa i koncertach. Pojawi się podczas największych festiwali muzycznych tego lata. Jesienią rusza w trasę po 9 polskich miastach.

Bilety na “Motherlode” można kupować na www.eventim.pl.