Piosenkarz, autor tekstów, multiinstrumentalista oraz producent Daniel Caesar wydał niecierpliwie wyczekiwany trzeci album studyjny „Never Enough” wraz z głównym singlem „Unstoppable”.

Projekt zawiera docenione przez krytyków single „Do You Like Me?”, „Let Me Go” i „Valentina”, a także najnowszy „Unstoppable”, który zamyka album. Na płycie znalazły się także współprace z Ty Dolla $ign, Omarem Apollo, serpentwithfeet i Mustafą. Producentem wykonawczym „Never Enough” był Dylan Wiggins.

Niedawno wydany singiel „Let Me Go” wciąż wspina się po liście R&B Radio Chart. Niedawno Caesar wystąpił z piosenką w programie Jimmy’ego Kimmela. Spotkał się także z Nadeską Alexis z Apple Music R&B Now, aby porozmawiać o „Never Enough” i jego dotychczasowej karierze.


W zeszłym roku Caesar podzielił się singlem „Please Do Not Lean” w duecie z BADBADNOTGOOD. Wcześniej dał pamiętny występ na festiwalu Coachella, podczas którego dołączył do niego Justin Bieber. Wspólnie zaśpiewali przebój „Peaches”, który – wraz z Giveonem – zaprezentowali także na gali rozdania nagród Grammy. Czterokrotna nominacja, dwie nominacje do nagrody BMA i miliardy streamów to tylko niektóre z ich sukcesów – „Peaches” jest pierwszym kawałkiem Caesara, który wspiął się na szczyt listy Billboardu.


Katalog Caesara obejmuje całą gamę współczesnego R&B – od wpływów soulu i rocka po alternatywę i pop. Z ponad 20 milionami słuchaczy miesięcznie, należy obecnie do dziesięciu najczęściej odtwarzanych kanadyjskich artystów na Spotify. Może też pochwalić się imponującą liczbą 1,6 miliona subskrybentów na YouTubie.