Legendarni jazzowi muzycy z Kalifornii w projekcie Next Level saksofonisty Marcina Nowakowskiego, z gościnnym udziałem Kuby Badacha: producent muzyczny Chrisa Bottiego i Manhattan Transfer, pianista, zdobywca Grammy – Jeff Lorber; gitarzysta, który uczestniczył w nagraniach albumów Michaela Jacksona, Elli Fitzgerald, czy Whitney Huston – Paul Jackson Jr. oraz basista – Michał Barański i perkusista – Paweł Dobrowolski.

To jeszcze nie koniec znakomitych nazwisk!

Podczas koncertów w Warszawie i we Wrocławiu będzie można m.in. usłyszeć po raz pierwszy zaśpiewany na żywo przez Kubę Badacha singlowy utwór „Na różowo”. Koncerty Marcina Nowakowskiego są zawsze prawdziwą ucztą dla koneserów najlepszego połączenia jazzu, soulu i funku na światowym poziomie.


Według Marka Niedźwieckiego album “Next Level” jest najlepszym i najważniejszym w karierze Nowakowskiego. Sam saksofonista mówi:

„Największą wartością tych koncertów będą moje emocje, które mam nadzieję, poruszą słuchaczy. Podczas pracy nad “Next Level” rozsmakowałem się w muzykowaniu, interakcji z moimi muzykami – jestem pewien, że ta radość i zabawa muzyką będzie słyszalna od pierwszego dźwięku na koncertach.”

Najlepszą rekomendacją nadchodzącego występu niech będą słowa Nowakowskiego:

“Spotkania na żywo są dla mnie zawsze ogromną przyjemnością, a granie z tak znakomitymi kompanami jest dla mnie niezwykle ekscytujące. Jestem pewien, że słuchacze nie zapomną tych koncertów przez wiele lat.”

KONCERTY: