Zdobywczyni nagród Grammy i Latin Grammy, ROSALÍA, łączy siły z ikoną reggaetonu, Rauwem Alejandro. Ich pierwszy wspólny projekt „RR” składa się z trzech utworów.

„RR” śledzi wspólną podróż Rosalií i Rauwa jako pary – od przeszłości do teraźniejszości, ze wskazówkami na temat tego, co może przynieść przyszłość. Ich głosy wzajemnie się uzupełniają, łącząc się w twórczej chemii, którą dzielić mogą tylko zakochani w sobie artyści. To ognista wizja, niepodobna do niczego, co wcześniej stworzyli. ROSALÍA komentuje: 

„Dla nas zawsze najpierw jest miłość, a dopiero potem wszystko inne, ale tym razem pominęliśmy ten fakt, żeby dokończyć «RR» i podzielić się nim ze światem. Po ponad 3 latach prezentujemy 3 piosenki poświęcone różnym etapom miłości”. 


Premierze EPki towarzyszy teledysk do „Beso”. W klipie możemy zobaczyć niepublikowane wcześniej prywatne nagrania pary. Większość materiału została nagrana podczas ich wakacji w Japonii, Portoryko, Hiszpanii, Republice Dominikany, Francji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Już niedługo artyści zaprezentują teledyski do „Vampiros” i „Promesa”.