DJ BRK to jeden z najbardziej uznanych polskich producentów muzycznych oraz realizatorów dźwięku, a właśnie dziś wydał swój najnowszy album. „JUICE” jest niczym jak dobry sok, który łączy w sobie różne smaki – pop, hiphop, R&B – to gatunki które tworzą unikalny i nowoczesny klimat albumu.

Każdy utwór na płycie to małe dzieło sztuki, w którym BRK wykorzystał swoje umiejętności producenckie, realizacyjne oraz talent do tworzenia świetnych melodii i aranżacji. Wśród utworów na albumie znajduje się między innymi singiel z Vito Bambmino i zespołem Miętha – „Robię co mogę”, który zdobył status złotej płyty i stał się jednym z najczęściej słuchanych utworów artysty.

Całe przedsięwzięcie nie wydarzyłoby się bez wyśmienitych gości odpowiedzialnych za warstwę tekstową oraz wokalną utworów. W skład artystów tworzących album wchodzą: IGO, Vito Bambino, Miętha, Grubson, Jarecki, Paulina Przybysz, Miodu i wielu innych.

Album, który składający się z 16 utworów został wydany nakładem Def Jam Recordings Poland na limitowanym CD dostępnym tylko na defjam.pl, a od dziś jest także dostępny na wszystkich platformach streamingowych oraz w formie fizycznej.