Wschodzące gwiazdy ArrDee i Cat Burns po raz pierwszy łączą siły w singlu „Home For My Heart”. Premierze piosenki towarzyszy teledysk w reżyserii Najeeba Taraziego. Utwór opowiada o związku bez przyszłości. Singiel ujawnia delikatniejszą, nieznaną dotąd stronę ArrDee – raper próbuje pogodzić swoje sukcesy z życiem osobistym. Jego poruszający tekst uzupełniają gitara i wokal Cat Burns: „Please don’t give up on us”, prosi artystka. Wszystko ma jednak swoją cenę. „Home For My Heart” to chwytające za serce wyznanie dwójki muzyków, których zeszłoroczny sukces wiąże się z poświęceniami, na jakie nie byli gotowi.

Klip został nakręcony przez nominowanego do nagrody MVA UK reżysera, który ma na koncie współprace z AC/DC czy Gazem Coombesem. Teledysk skupia się na codziennym życiu bohaterów – w tym pielęgniarek, dostawców oraz samych artystów. Przesłanie piosenki wybrzmiewa jeszcze bardziej, gdy pod koniec wszyscy się obejmują.


Największy przełomowy brytyjski artysta solowy 2021 roku, ArrDee wciąż rośnie w siłę. „Home For My Heart” jest następstwem wydanego w zeszłym miesiącu „Loser”, który wielkimi krokami zbliża się do 2 milionów odtworzeń na Spotify, a także zeszłorocznej debiutanckiej składanki „Pier Pressure”. Mixtape nie tylko pokrył się złotem i osiągnął 2. miejsce na listach przebojów, ale i był najlepiej sprzedającym się brytyjskim solowym debiutem w całym 2022 roku. 

ArrDee zgromadził już 500 milionów streamów. Jego dyskografia obejmuje sześć singli z pierwszej dziesiątki: „Oliver Twist”, „Flowers (Say My Name)”, „War” z Aitchem, „Wasted” z Digga D, „Messy In Heaven” z venbee i goddard. oraz przełomowy remiks „Body” przeboju Tiona Wayne’a i Russa Millionsa.