„Live At Sofi Stadium” to kolekcja 31 utworów, które The Weeknd zaśpiewał w listopadzie podczas dwóch wyprzedanych koncertów w Los Angeles. 25 lutego swoją premierę miała produkcja HBO o tym samym tytule. Film oraz album „Live At Sofi Stadium” są przedsmakiem nadchodzącego koncertu artysty – 9 sierpnia The Weeknd zagra na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.


Koncertowa setlista „After Hours Til Dawn Tour” obejmuje całą jego karierę – od „Wicked Games” i „Kiss Land” po „The Hills”, „Starboy”, „Can’t Feel My Face”, „Save Your Tears”, „Die For You” czy „Blinding Lights”. Producentami wykonawczymi albumu byli The Weeknd i Mike Dean.

W ubiegłym tygodniu The Weeknd przeszedł do historii jako pierwszy artysta, który osiągnął 100 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify. Tym samym zajmuje 1. miejsce wsród najchętniej słuchanych muzyków, a jego przebój „Blinding Lights” pozostaje najczęściej streamowaną piosenką wszech czasów – ma już 3,4 miliarda odtworzeń. 

To nie koniec rekordów. Najnowszy remiks „Die For You” z Arianą Grande w niecały tydzień odnotował 23,2 miliona streamów. Wydany w 2016 roku utwór przeżywa obecnie drugą młodość – osiągnął szczyt listy Billboard Radio Songs i od początku roku notowany jest na liście Billboard Hot 100. Niedawno trafił do pierwszej dziesiątki jako 16. singiel w karierze The Weeknd.

Ariana Grande opublikowała zapowiedź współpracy na swoim TikToku. Po całym dniu pracy na planie do nadchodzącego filmu „WICKED” w reżyserii Jona M. Chu, artystka dodała filmik, w którym można było zobaczyć, jak pracuje nad wokalami do zwrotki dla „jednego ze swoich przyjaciół”. 

Już wkrótce The Weeknd wystąpi w serialu HBO „The Idol”, stworzonym przez niego samego, Rezę Fahima i Sama Levinsona. U jego boku pojawią się m.in. Lily Rose-Depp, Troye Sivan oraz Jennie Kim z BLACKPINK.