PinkPantheress i Ice Spice przedstawiają wyczekiwaną przez fanów piosenkę “Boy’s a liar Pt. 2”. Klip do utworu wyreżyserował George Buford (Ice Spice’s Munch & Bikini Bottom). Na ekranie widzimy dwie artystki, które tanecznym krokiem, z torebkami w rękach przemierzają ulice Nowego Jorku, zostawiając za sobą wszelkie dramaty związane z chłopcami. Numer, którego współproducentami są PinkPantheress i Mura Masa, zasadniczo traktuje o tym, że mężczyźni to szuje.

Praca z tą niesamowitą kobietą nad remiksem od początku do końca była czystą przyjemnością. Była to również najłatwiejsza kooperacją, jaką kiedykolwiek nawiązałam.  Mam nadzieję, że inne oblicze Ice Spice w tym konkretnym utworze spodoba wam się tak bardzo jak mnie. – opowiada PinkPantheress o Ice Spice.

“Boy’s a liar Pt. 2” to następca singla “Boy’s a liar” PinkPantheress, który zgromadził już ponad 80 milionów odtworzeń i trafił na oficjalną listę przebojów w Wielkiej Brytanii. Wokalistka niedawno pojawiła się gościnnie u boku Trippie Redd w utworze “Way Back” Skrilleksa oraz w  piosence “Anya Mmiri” nigeryjskiego twórcy CKaya, który powstał na potrzeby soundtracku do filmu Marvela “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Artystka gościła również w nowym utworze Baby Keema “killstreaks” z Donem Toliverem, pochodzącym z edycji deluxe debiutanckiego albumu Keema “The Melodic Blue”.