Najnowszy singiel „Two Sides” to spowiedź osoby spod znaku Bliźniąt. Świadomy swoich demonów Masego ostrzega: „związek ze mną może być naprawdę nieprzewidywalny”. Utwór został wyprodukowany przez Alberta Hype’a i BASSCHARITY. Producentem wykonawczym singla został Louie Lastic.

– Uwielbiam gierki. Serio. „Two Sides” jest przestrogą dla następnej osoby, która się ze mną zwiąże: mam w sobie demony, z którymi próbuję walczyć – wyjaśnia Masego. – Bliźnięta mają złą reputację. Daję znać następnej osobie, z którą będę w związku, że mogę zachować się źle z powodu mojej przeszłości i bólu, którego doświadczyłem. W tej piosence nie ma złotego środka. Panuje raczej klimat „Mogę być złym typem i dostać, czego chcę, za sprawą słodkich słówek i skutecznych sposobów na uwodzenie”.


Słodkie słówka przyciągają do niego nie tylko miłość, ale i rzeszę fanów. Od początku kariery Masego zgromadził łącznie prawie dwa miliardy streamów. Jego nadchodzący album ma szansę zwiększyć tę liczbę – „Two Sides” to już trzecia zapowiedź płyty. Wcześniej artysta podzielił się singlami „You Never Visit Me” i „Say You Want Me”, które zgromadziły prawie 15 milionów streamów.

Masego debiutował w 2018 roku albumem „Lady Lady” z przebojem „Tadow”. Wersja deluxe jego uznanej EPki, „Studying Abroad: Extended Stay”, zdobyła nominację do nagrody Grammy i zawiera złoty hit „Mystery Lady” z Donem Toliverem. Artysta promował wydawnictwo podczas trasy po Europie. W pierwszej połowie grudnia dwukrotnie wystąpił w Polsce: w Warszawie oraz Poznaniu.