Piosenkarz, autor tekstów, multiinstrumentalista oraz producent, Daniel Caesar, zaprezentował najnowszy singiel „Do You Like Me?”.

– To piosenka o kobiecie, którą bardzo szanuję… 90 stopni miłosnego trójkąta – tajemniczo wyjaśnia artysta.

Piosenka została wyprodukowana przez Caesara, uznanego artystę Raphaela Saadiqa oraz Dylana Wigginsa. „Do You Like Me?” skupia się na niepewności towarzyszącej wielu romantycznym relacjom.


W zeszłym roku Caesar podzielił się singlem „Please Do Not Lean” w duecie z BADBADNOTGOOD. Wcześniej dał pamiętny występ na festiwalu Coachella, podczas którego dołączył do niego Justin Bieber. Wspólnie zaśpiewali przebój „Peaches”, który – wraz z Giveonem – zaprezentowali także na gali rozdania nagród Grammy. Czterokrotna nominacja, dwie nominacje do nagrody BMA i miliardy streamów to tylko niektóre z ich sukcesów – „Peaches” jest pierwszym kawałkiem Caesara, który wspiął się na szczyt listy Billboardu.

Katalog Caesara obejmuje całą gamę współczesnego R&B – od wpływów soulu i rocka po alternatywę i pop. Z ponad 20 milionami słuchaczy miesięcznie, należy obecnie do dziesięciu najczęściej odtwarzanych kanadyjskich artystów na Spotify. Może też pochwalić się imponującą liczbą 1,6 miliona subskrybentów na YouTubie.