Beyoncé rusza w trasę promującą album “RENAISSANCE“, który zaprezentowała w lipcu 2022 roku. Wydawnictwo pojawiło się sześć lat po tym, jak w 2016 roku artystka zaskoczyła wszystkich popularną na całym świecie „LEMONADE”.

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Queen B. Artystka wraca do Polski, koncert odbędzie się 27 czerwca na PGE Narodowy.

Pomysłodawczyni formatu wizualnych albumów tym razem dała fanom możliwość nieograniczonego poruszania się w ich ekspansywnej podróży. To szansa, aby być słuchaczem, a nie widzem, jednocześnie chłonąc każdy klejnot tej nieskazitelnej produkcji.


Beyoncé nagrała album w trakcie pandemii, pracując nad nim przez prawie trzy lata. Jak podkreśla, cisza tamtych czasów pozwoliła jej dotrzeć do jej najbardziej kreatywnego ja. 

„Stworzenie tego albumu dało mi miejsce, w którym mogłam marzyć i znaleźć ucieczkę w strasznym dla świata czasie” – mówi Beyoncé. – „Dzięki temu czułam się wolna i chętna przygód w momencie, gdy niewiele się działo. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca bez osądu. To miejsce, w którym można uwolnić się od perfekcjonizmu i przemyśleń. Miejsce, w którym można krzyczeć i czuć wolność. To była piękna podróż.”

Bilety:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: czwartek, 2 lutego od godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: piatek, 3 lutego, od godz. 10:00
  • Przedsprzedaż dla członków BeyHive: poniedziałek 6 lutego od godz. 10:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: wtorek, 7 lutego od godz. 10:00