Nagrodzona Grammy Kali Uchis prezentuje premierowy utwór „I Wish You Roses”. Do utworu powstał klip nakręcony przez Cho Gi-Seok w Korei.

– Piosenka opowiada o zakończeniu relacji, ale z miłością. To może być przyjaciel, kochanek lub ktokolwiek inny, ale chodzi o to, by celebrować koniec bez urazów czy gorzkich odczuć – wyjaśnia Kali.


Kali Uchis jest jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu Coachella oraz Lollapaloozy w Chile, Argentynie i Brazylii. Wkrótce ogłosi więcej koncertów.

W ubiegłym roku Uchis wygrała trzy Billboard latin Awards, dwie Billboard Music Awards oraz American Music Award. W 2021 artystka zdobya pierwszą w karierze Billboard Latin Music Award za hiszpańskojęzyczny album „Sin Miedo (del Amor y Otros Demonios) ∞”. To na tym krążku znalazł się wielki światowy hit „telepatia”, który do tej pory zgromadził ponad 2 miliardy streamów. Jest także najdłużej utrzymującą się w Billboard Hot 100 hiszpańskojęzyczną piosenką solowego artysty. Hit gościł w zestawieniu rekordowe 23 tygodnie. Również w 2021, Kali wygrała pierwszą w karierze Grammy, a także szereg innych wyróżnień, w tym Premios Nuestra Tierra i Univision Premios Juventud. Gościła na okładce „Office Magazine”, występowała w „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” i zagrała trasę w Ameryce Południowej z Tylerem, The Creatorem.