Wszechstronnie utalentowany Chiiild wydaje najnowszy utwór „Good For Now” z udziałem Lucky Daye. Piosenka pojawi się na nadchodzącym albumie Chiiild, „Better Luck in the Next Life”, który ma ukazać się 3 marca.

Najnowsza współpraca z gwiazdą R&B po prostu hipnotyzuje. Artyści współpracowali wcześniej przy „Compassion” z nominowanego do Grammy albumu Daye, „Candydrip”. Chiiild opowiada o singlu:

– Czasami, gdy dajemy się ponieść emocjom, zaczynamy myśleć o przyszłości z nadzieją, że nasze obecna uczucia nie ulegną zmianie. Ta piosenka jest przypomnieniem, aby być obecnym tu i teraz. Nigdy nie wiemy, co przyniesie jutro.


Wcześniej kanadyjski artysta zaprezentował „Bon Voyage”. Pierwszy singiel zapowiadający „Better Luck in the Next Life” to opowieść o kreatywnej wolności, osobistej równowadze i powrocie do domu. Chiiild kontynuował zapowiedzi, wydając grudniowy singiel „You Get Me (A Final Word)”. Wiosną wyruszy w headlinerską trasę po USA i Kanadzie w ramach promocji albumu.

„Better Luck in the Next Life” to następca wydanego w 2021 debiutanckiego albumu „Hope for Sale”, który zebrał rewelacyjne recenzje m.in. w NPR, Complex, „NYLON” i wielu innych mediach oraz przekroczył 58 milionów streamów na całym świecie. Krążek był nominowany do JUNO 2022 Awards w kategorii Alternatywny album roku, a Chiiild trafił na listę VEVO’s 2022 DSCVR Artists to Watch. Kanadyjczyk pojawił się także w programie „Jimmy Kimmel Live!”, gdzie wykonał single „Pirouette” i „Sleepwalking”. Na początku 2020 roku ukazała się jego debiutancka EP-ka „Synthetic Soul”.