Sam Smith mają nie jeden, a dwa prezenty dla fanów. Pierwszy to nowa, piękna świąteczna ballada miłosna zatytułowana „Night Before Christmas”. Drugi – ogłoszony występ na przyszłorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

„Night Before Christmas” zostanie dodany do świątecznej kompilacji Sama „The Holly and The Ivy” i pojawi się obok poprzednich utworów „The Lighthouse Keeper”, „Have Yourself a Merry Little Christmas”, „Palace”, „River” i „Fire on Fire”.


Świąteczne celebracje przygotowują nas do długo oczekiwanego nowego albumu Sama, „GLORIA”, który ukaże się 27 stycznia. Sam i Kim Petras wciąż dominują na światowych listach przebojów dzięki „Unholy”. Piosenka zebrała już ponad 600 milionów streamów na Spotify i jest ósmym utworem #1 Sama. Osiągnęła też szczyt listy Billboard Hot 100.

Sam i Kim otrzymali ostatnio nagrodę Video For Good na gali MTV EMA. Po dwóch wyprzedanych koncertach w Royal Albert Hall, Sam szykują się teraz do wiosennej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie.

Sam Smith są pierwszym headinerem przyszłorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

Zdobywcy 4 nagród Grammy, Oscara, Złotego Globu, 3 BRIT Awards oraz 6 MOBO Awards otworzą festiwalowy sezon 2 czerwca. Cała impreza potrwa w dniach 2-3 czerwca na Służewcu. Bilety Early Birds wchodzą do sprzedaży w poniedziałek, 21 listopada o godzinie 10:00.