Jeden na swojej ścieżce muzycznej współpracował z takimi muzykami jak Adrian Utley (Portishead), Philip Glass, Steve Reich czy Krzysztof Penderecki, zaś drugi wydał swój album “Another Raindrop” w prestiżowej serii “Polish Jazz”, co czyni go pierwszym od 28 lat debiutantem w tym wydawnictwie i najmłodszym w całej jego historii. 

Teraz tych dwóch intrygujących twórców spotyka się w pierwszym wspólnym wydawnictwie i mierzy się z kultową ścieżką dźwiękową do „Drakuli” Francisa Forda Coppoli z 1992 roku wybitnego polskiego kompozytora Wojciecha Kilara. Koncert pianisty Piotra Orzechowskiego (powszechnie znanego też jako Pianohooligan) i saksofonisty Kuby Więcka już dzisiaj w warszawskim Pardon, To Tu.


Bilety dostępne są za pośrednictwem strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w “Pardon, To Tu” przy barze (limitowana pula biletów kolekcjonerskich) oraz w salonach Empik. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) ‘na bramce’, o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane