Nominowana do nagrody Grammy piosenkarka, autorka tekstów i producentka Angie Stone podpisała umowę z SRG-ILS Group we współpracy z Conjunction Entertainment Waltera Millsapa III. Tym samym, dołącza do rosnącej grupy SRG-ILS Group, w skład której wchodzą Chaka Khan, Tito Jackson, Brian McKnight, Keith Sweat, Raheem DeVaughn i Vivian Green.

Claude Villani, założyciel i dyrektor generalny SRG/ILS Group, mówi:

„Angie Stone to prawdziwa okazja! Prawdziwa wokalista soul i R&B oraz autorka tekstów o legendarnym statusie. My w SRG jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc powitać ją i jej cenionego managera/producenta, Waltera Millsapa, w naszej stale rosnącej rodzinie”.

Stone dodaje:

„Pracuję w branży muzycznej od ponad czterech dekad, a posiadanie fantastycznego zespołu przynosi pewien spokój, więc kiedy szef mojej wytwórni i manager, Walter Millsap, zasugerował, żebyśmy nawiązali współpracę z Claude i SRG, zgodziłam się. Pasja i entuzjazm Claude’a są elektryzujące i zaraźliwe”.

Angie Stone kończy prace nad swoim nowym albumem i planuje udostępnić nową muzykę w pierwszej połowie 2023 roku. Jej dziewiąty album jest reklamowany jako „klasyk”, który „natychmiast wpłynie na świat R&B”. Nadchodzący album Stone’a będzie kontynuacją albumu „Full Circle” z 2019 roku, który został wydany przez Conjunction Entertainment/Cleopatra Records.