Belgijsko-kongijska artystka Lous and the Yakuza i gwiazda afropop Adekunle Gold wydają swoją pierwszą współpracę, singiel „Handle Me”. Lous wkracza do uniwersum Adekunle, by zagrać czysty afropopowy hit, w którym odkrywa zmysłowy aspekt swojej artystycznej osobowości.

Artyści, którzy właśnie sfinalizowali utwór, nie mogli już dłużej trzymać fanów w niepewności – po tajemniczych zapowiedziach singla na portalach społecznościowych, Lous samodzielnie wyciekła utwór do Internetu, podczas gdy Adekunle podzielił się informacją na temat wydawnictwa ze swoją ogromną publicznością.


Utwór jest następstwem europejskiej trasy koncertowej Lous obejmującej klubowe występy w Paryżu i Brukseli, a także w Amsterdamie, Kopenhadze i Mediolanie. Tego lata zagrała na najbardziej prestiżowych letnich festiwalach, a także otwierała areny dla Alicii Keys w Europie i USA, Gorillaz w Niemczech oraz Coldplay w Belgii i Francji. Na początku tego miesiąca Lous zagrała swój pierwszy wyprzedany koncert w Nowym Jorku.