Tayo Sound i Rudimental łączą siły w orzeźwiającej piosence “Hide and Seek”, która jest idealnym towarzyszem lata i długo oczekiwanym przez fanów ulubieńcem na żywo. Wokal Tayo dopełnia zadziorną produkcję Rudimental. Tayo opowiada:

„Zaczęło się to podczas drugiej sesji, którą odbyłem w Los Angeles. Przebywanie w tak innym środowisku niż Reading czy Londyn było nieco przytłaczające. Zacząłem grać te dwa akordy na hybrydzie ukulele i gitary, którą miał Blake (Slatkin), a utwór był na początku spokojny. Nagle Blake wspomniał, że następnego dnia będzie pracował z Vance Joy i od razu pomyślałem — co jeśli zmienimy tempo i zrobimy go bardziej indie, jak «Riptide»? Wtedy stało się jasne, że mamy fundament czegoś wyjątkowego. Następnie na pokład wskoczyli Rudimental — dodali ostatnie szlify, których potrzebował utwór, a następnie zasugerowali wydanie go razem. To zaszczyt mieć ich w piosence, która stała się dla mnie tak wyjątkowa”.


Tayo zgromadził miliony streamów na różnych platformach z EPką „Runaway” i utworami „Cold Feet”, „Gone”, „Someone New” i „Heartbreaker”. Zyskał uznanie krytyków na całym świecie (w tym „i-D”, „NME”, „Clash” czy „MTV”). Jego debiutancka EPka obejmowała wczesne doświadczenia ze związkami i zagłębiała się w jego złamane serce, z którym każdy może się utożsamić. W połączeniu z jego naturalnym talentem do pisania piosenek, kolekcja utworów była naprawdę odważnym pierwszym krokiem, jak na tak nowego artystę.

We wrześniu Tayo wyruszy w pierwszą trasę po Wielkiej Brytanii. Do tej pory ma na koncie między innymi niesamowity występ na kultowym festiwalu w rodzinnym Reading oraz wyprzedane show w londyńskim Jazz Cafe. Pracując z takimi talentami, jak Blake Slatkin (Lil Nas X, Kid Laroi), Josh Scarbrow (Arlo Parks, Etta Marcus), Easyfun (Charli XCX), Rob Milton (Holly Humberstone, Easy Life, Maisie Peters) i Courage (Ray BLK, Stormzy), świat stoi przed nim otworem.